button
   
 
pomniejsz powiększ
 

 

Redakcja

Nazwisko:
Imię:
Stanowisko: SISCO IT GROUP Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Złotno 143, 94-315 Łódź
Telefon: 42 213 00 35
Fax:
E-mail: office@i-sisco.pl
Nazwisko: Siwoń
Imię: Zbigniew
Stanowisko: Informatyk
Adres: ul. Winna 9 82-300 Elbląg
Telefon: + 48 (55) 230-60-08
Fax:
E-mail: mops@mops.elblag.pl
Nazwisko: Żygo
Imię: Paulina
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dzd@umelblag.pl
Nazwisko: Żywuszko
Imię: Wioletta
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dua@umelblag.pl
Nazwisko: Łąpieś
Imię: Agnieszka
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: agnieszka.lapies@umelblag.pl
Nazwisko: Alekso
Imię: Aleksandra
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: aleksandra.alekso@umelblag.pl
Nazwisko: Świątek
Imię: Magdalena
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: orlikowska@umelblag.pl
Nazwisko: Aszkielaniec
Imię: Piotr
Stanowisko: ds. EPED
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: piotr.aszkielaniec@umelblag.pl
Nazwisko: Łubniewski
Imię: Krzysztof
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: krzysztof.lubniewski@umelblag.pl
Nazwisko: Bółkowska
Imię: Magdalena
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: magdalena.bolkowska@umelblag.pl
Nazwisko: Bachanek
Imię: Katarzyna
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: katarzyna.bachanek@umelblag.pl
Nazwisko: Balkiewicz
Imię: Marlena
Stanowisko: Samodzielny referent
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: (55)239 33 04
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Bętlewska
Imię: Anna
Stanowisko: Podinspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon:
Fax:
E-mail: anna.betlewska@umelblag.pl
Nazwisko: Bednarek
Imię: Agnieszka
Stanowisko: St.Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: wso@umelblag.pl
Nazwisko: Bednarz
Imię: Renata
Stanowisko: Inspektor
Adres: Urząd Miejski w Elblągu
Telefon:
Fax:
E-mail: spoleczny@umelblag.pl
Nazwisko: Bieńkowski
Imię: Robert
Stanowisko: Starszy Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: robert.bienkowski@umelblag.pl
Nazwisko: Bieszczad
Imię: Justyna
Stanowisko: inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: justyna.bieszczad@umelblag.pl
Nazwisko: Binder
Imię: Dominika
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dua@umelblag.pl
Nazwisko: Bonikowska
Imię: Karolina
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: karolina.bonikowska@umelblag.pl
Nazwisko: Buława
Imię: Elzbieta
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: swiadczenia@umelblag.pl
Nazwisko: Bujnik
Imię: Katarzyna
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: rgk@umelblag.pl
Nazwisko: Cholewińska
Imię: Ewa
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: ewa.cholewinska@umelblag.pl
Nazwisko: Chowałko
Imię: Barbara
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: 055 239 31 00
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Czerwiec
Imię: Karolina
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Czuczeło
Imię: Beata
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: +48 (0..55) 239 33 0
Fax: +48 (0..55) 239 33 3
E-mail: wo@umelblag.pl
Nazwisko: Danilewicz
Imię: Joanna
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: 0 55 239 31 41
Fax: 0 55 239 31 80
E-mail: wmkism@umelblag.pl
Nazwisko: Demczuk
Imię: Andrzej
Stanowisko: Główny specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: andrzej.demczuk@umelblag.pl
Nazwisko: Drożdżyński
Imię: Radosław
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: radoslaw.drozdzynski@umelblag.pl
Nazwisko: Dryl
Imię: Izabela
Stanowisko: Referent
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: izabela.dryl@umelblag.pl
Nazwisko: Dudzik
Imię: Agnieszka
Stanowisko: Specjalista
Adres: Urząd Miejski w Elblągu ul.Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: 55 239 3174
Fax:
E-mail: wzp@umelblag.pl
Nazwisko: Dziadosz
Imię: Anna
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: ros@umelblag.pl
Nazwisko: Falkowska
Imię: Mirosława
Stanowisko: Kierownik referatu
Adres: ul. Łaczności 1 82-300 Elbląg
Telefon: 0552393276
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Flisikowska
Imię: Aldona
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: aldona.flisikowska@umelblag.pl
Nazwisko: Gładek
Imię: Alicja
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: alicja.gladek@umelblag.pl
Nazwisko: Górska
Imię: Mariola
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: mariola.gorska@umelblag.pl
Nazwisko: Gaj
Imię: Monika
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: monika.gaj@umelblag.pl
Nazwisko: Gajcy
Imię: Kamila
Stanowisko: Starszy specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dsr@umelblag.pl
Nazwisko: Gajdzis
Imię: Emilia
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: emilia.gajdzis@umelblag.pl
Nazwisko: Gmys
Imię: Karolina
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: karolina.gmys@umelblag.pl
Nazwisko: Goryszewska
Imię: Monika
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dua@umelblag.pl
Nazwisko: Goszczyńska
Imię: Aleksandra
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon:
Fax:
E-mail: aleksandra.goszczynska@umelblag.pl
Nazwisko: Grabowska
Imię: Justyna
Stanowisko: Referent
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: justyna.grabowska@umelblag.pl
Nazwisko: Grudzińska
Imię: Aleksandra
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: aleksandra.grudzinska@umelblag.pl
Nazwisko: Grynis
Imię: Milena
Stanowisko: Inspektor
Adres: Urząd Miejski w Elblągu
Telefon:
Fax:
E-mail: sddb@umelblag.pl
Nazwisko: Gwizdała
Imię: Janina
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: gwizdala@umelblag.pl
Nazwisko: Hrycyna
Imię: Marta
Stanowisko: Stażysta
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: marta.hrycyna@umelblag.pl
Nazwisko: Hryniewicz-Fieducik
Imię: Eliza
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: rgik@umelblag.pl
Nazwisko: Iskra
Imię: Katarzyna
Stanowisko: Starszy Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: katarzyna.iskra@umelblag.pl
Nazwisko: Jabłońska
Imię: Joanna
Stanowisko: Starszy Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: joanna.jablonska@umelblag.pl
Nazwisko: Jakowlew
Imię: Sylwia
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: sylwa.jakowlew@umelblag.pl
Nazwisko: Jasińska
Imię: Kinga
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: kinga.jasinska@umelblag.pl
Nazwisko: Jędrzejczyk
Imię: Małgorzata
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: malgorzata.jedrzejczyk@umelblag.pl
Nazwisko: Junker
Imię: Magdalena
Stanowisko: Starszy specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: magdalena.junker@umelblag.pl
Nazwisko: Kłos
Imię: Aleksandra
Stanowisko: Inspektor
Adres: Ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon:
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Kłosińska
Imię: Sylwia
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: sylwia.klosinska@umelblag.pl
Nazwisko: Kępińska
Imię: Monika
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Kempiński
Imię: Zbigniew
Stanowisko: Podinspektor
Adres: Ul. Tysiąclecia 11 82-300 Elbląg
Telefon:
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Kiełek
Imię: Kamila
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: kamila.kielek@umelblag.pl
Nazwisko: Kirszenstein
Imię: Marta
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dos@umelblag.pl
Nazwisko: Knapik
Imię: Iwona
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: iwona.knapik@umelblag.pl
Nazwisko: Kołodyńska
Imię: Magdalena
Stanowisko: Kierownik Referatu Obsługi Kier
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: magdalena.kolodynska@umelblag.pl
Nazwisko: Kordek
Imię: Anna
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: we@umelblag.pl
Nazwisko: Korzec
Imię: Natalia
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: natalia.korzec@umelblag.pl
Nazwisko: Kosecka-Siemaszko
Imię: Urszula
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: urszula.kosecka@umelblag.pl
Nazwisko: Kosiorek
Imię: Agata
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: (55)2393125
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Kownacki
Imię: Marcin Jacek
Stanowisko: Administrator BIP Elbląg
Adres: Urząd Miejski w Elblągu ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: 55 239 31 21
Fax: 55 239 30 65
E-mail: kownacki@umelblag.pl
Nazwisko: Kuś
Imię: Aleksandra
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: aleksandra.kus@umelblag.pl
Nazwisko: Kulesza
Imię: Marzena
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: marzena.kulesza@umelblag.pl
Nazwisko: Kuna
Imię: Marek
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: +48 (0..55) 239 31 0
Fax: +48 (0..55) 239 33 3
E-mail: zd@umelblag.pl
Nazwisko: Kurek
Imię: Agnieszka
Stanowisko: Zastępca Kierownika
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: agnieszka.kurek@umelblag.pl
Nazwisko: Latkowska
Imię: Magdalena
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: magdalen.latkowska@umelblag.pl
Nazwisko: Lipiński
Imię: Paweł
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: (055)239-31-25
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Małecka
Imię: Dorota
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dorota.malecka@umelblag.pl
Nazwisko: Maciejczyk
Imię: Katarzyna
Stanowisko: podinspektor
Adres: ul. Łaczności 1 82-300 Elbląg
Telefon:
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Mazurkiewicz
Imię: Urszula
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dsm@umelblag.pl
Nazwisko: Mierzejewski
Imię: Łukasz
Stanowisko: Podinspektor
Adres: 82-300 Elbląg ul. Czerwonego Krzyża 2
Telefon:
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Mikrut
Imię: Anna
Stanowisko: Starszy Specjalista
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: +48 (0..55) 239 30 6
Fax: +48 (0..55) 239 33 6
E-mail: mikrut@umelblag.pl
Nazwisko: Mroczek
Imię: Daria
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: daria.mroczek@umelblag.pl
Nazwisko: Niewiadomska
Imię: Sylwia
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: sylwia.niewiadomska@umelblag.pl
Nazwisko: Nowak
Imię: Bartosz
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: bartosz.nowak@umelblag.pl
Nazwisko: Opaczewska
Imię: Iwona
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: iwona.opaczewska@umelblag.pl
Nazwisko: Osik
Imię: Magdalena
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dgm@umelblag.pl
Nazwisko: Półtorzycka
Imię: Anna
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: kadry@umelblag.pl
Nazwisko: Pawłowska
Imię: Anna
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: anna.pawlowska@umelblag.pl
Nazwisko: Pawlikowski
Imię: Marek
Stanowisko: Z-ca Naczelnika Wydz. ZD
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: +48 (0..55) 239 31 0
Fax: +48 (0..55) 239 33 3
E-mail: zd@umelblag.pl
Nazwisko: Pietrzak
Imię: Maciej
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: +48(0..55) 239 33 09
Fax: +48 (0..55) 239 33 3
E-mail: pietrzak@umelblag.pl
Nazwisko: Przyziółkowska
Imię: Agnieszka
Stanowisko: Podinspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: 0552393226
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Rokowska
Imię: Elżbieta
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: elzbieta.rokowska@umelblag.pl
Nazwisko: Rudnicka
Imię: Justyna
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: justyna.rudnicka@umelblag.pl
Nazwisko: Rzeczycka
Imię: Agnieszka
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: rzeczycka@umelblag.pl
Nazwisko: Segda
Imię: Mariusz
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: mariusz.segda@umelblag.pl
Nazwisko: Serafin
Imię: Paulina
Stanowisko:
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Siemiętkowska
Imię: Alicja
Stanowisko: inspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon:
Fax:
E-mail: dzp@umelblag.pl
Nazwisko: Smolarek
Imię: Barbara
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: barbara.smolarek@umelblag.pl
Nazwisko: Sobiech
Imię: Małgorzata
Stanowisko: Inspektor
Adres: 82-300 Elbląg ul. Łączności 1
Telefon:
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Sobiech
Imię: Małgorzata
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dso@umelblag.pl
Nazwisko: Sosnowski
Imię: Piotr
Stanowisko: p.o. Kierownika Referatu
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: +48 (055) 239 31 37
Fax: +48 (055) 239 33 30
E-mail: geodezja@umelblag.pl
Nazwisko: Stachowicz
Imię: Olga
Stanowisko: stażysta
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: olga.stachowicz@umelblag.pl
Nazwisko: Stemporzecka
Imię: Agnieszka
Stanowisko: podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: agnieszka.stemporzecka@umelblag.pl
Nazwisko: Stemporzecki
Imię: Tomasz
Stanowisko: główny specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dua@umelblag.pl
Nazwisko: Strycharczyk
Imię: Agnieszka
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: ros@umelblag.pl
Nazwisko: Sukow
Imię: Agnieszka
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: agnieszka.sukow@umelblag.pl
Nazwisko: Surówka
Imię: Patrycja
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: patrycja.surowka@umelblag.pl
Nazwisko: Szczęśniak
Imię: Anna
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dgnig@umelblag.pl
Nazwisko: Szczepkowska
Imię: Monika
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: sdb@umelblag.pl
Nazwisko: Szulc
Imię: Marek
Stanowisko: Kierownik referatu
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: marek.szulc@umelblag.pl
Nazwisko: Szymanowska
Imię: Katarzyna
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: katarzyna.szymanowska@umelblag.pl
Nazwisko: Tulski
Imię: Piotr
Stanowisko: IOD
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: iod@umelblag.pl
Nazwisko: Wasilewska
Imię: Marta
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul.Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon: 55 239 34 50
Fax:
E-mail: wasilewska@umelblag.pl
Nazwisko: Wiadrowski
Imię: Jerzy
Stanowisko: Dyrektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: jerzy.wiadrowski@umelblag.pl
Nazwisko: Wiechowski
Imię: Piotr
Stanowisko: informatyk
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: admin@mops.elblag.pl
Nazwisko: Wilgatek
Imię: Maria
Stanowisko: Inspektor
Adres: ul. Ratuszowa 4 82-300 Elbląg
Telefon: 0 55 237 47 33
Fax: 0 55 239 31 80
E-mail: rsm@umelblag.pl
Nazwisko: Wojdag
Imię: Justyna
Stanowisko: Podinspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: dsr@umelblag.pl
Nazwisko: Wojtaszek
Imię: Aneta
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: aneta.wojtaszek@umelblag.pl
Nazwisko: Załęska-Demczuk
Imię: Joanna
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: joanna.zaleska-demczuk@umelblag.pl
Nazwisko: Zaborowska
Imię: Katarzyna
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: rz@umelblag.pl
Nazwisko: Zaborowska
Imię: Urszula
Stanowisko: Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: urszula.zaborowska@umelblag.pl
Nazwisko: Zając
Imię: Daria
Stanowisko: .
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: sddb@umelblag.pl
Nazwisko: Zalewska
Imię: Anna
Stanowisko: Podinspektor
Adres: ul. Łaczności 1 82-300 Elbląg
Telefon: 055 239 31 00
Fax:
E-mail:
Nazwisko: Zamojska
Imię: Alicja
Stanowisko: Podinspektor
Adres: ul. Łączności 1 82-300 Elbląg
Telefon:
Fax:
E-mail: wfbrab@umelblag.pl
Nazwisko: Zamorska
Imię: Joanna
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: joanna.zamorska@umelblag.pl
Nazwisko: Zielińska
Imię: Ewa
Stanowisko: Starszy Inspektor
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: ewa.zielinska@umelblag.pl
Nazwisko: Zych
Imię: Monika
Stanowisko: Specjalista
Adres:
Telefon:
Fax:
E-mail: monika.zych@umelblag.pl